kolmapäev, 3. juuli 2013

Riigireeturite nelik

Andrus Ansip, Urmas Paet, Jüri Luik, Marko Mihkelson on sooritamas riigivastast kuritegu. Karistusseadustiku §232:
«Eesti Vabariigi kodaniku poolt välisriigi, välisriigi organisatsiooni, välismaalase või välisriigi ülesandel tegutseva isiku abistamise eest Eesti Vabariigi iseseisvuse ja sõltumatuse või  t e r r i t o r i a a l s e   t e r v i k l i k k u s e  vastu suunatud vägivallata tegevuses [---] — karistatakse 3- kuni 15-aastase vangistusega.»

2 kommentaari:

Holger ütles ...

… VÕI VIISIK?

Et põhimõtteliselt peaks Paeti piirileping lubaduste kohaselt juba augustis 2013 sõlmitud olema, on üsna hämmastav, et me ei ole kuulnud veel mitte ühtki silpi idapiiri muutmise teemal, selle ainult allkirju ootava lepinguprojekti kohta ei peaministrilt ega presidendilt. See vaikimine on piinlik. Sestap on vaja välja öelda, et ka Toomas Hendrik Ilves peab n-ö täie rauaga vastutama idapiiriga juhtuva eest, õigusliku ingorantsuse eest, mis kiirendab Eesti rahvuslikku lõppu.

Anonüümne ütles ...

PETSERIMAA SOBIB RAKTETIBAASIKS
Läänemere piirkonnas on teatavasti juba mitu aastat rikutud strateegilise relvastuse tasakaalu. Nüüd teatab enamasti hästi informeeritud ajaleht Bild, et Venemaa baseerib vahetult Poola ja Balti riikide külje all 10… 100 mobiilset raketti Iskander M, mille lõhkepead tema sõnul teoreetiliselt võivad küündida Saksamaa pealinnani. Pilku põhja poole pöörates võiks Iskanderiga Petserimaalt tabada aga näiteks Stockholmi.

Võimalik, et Bildi kirjutis selgitab tasapisi Eestis kulgeva riigireetmise tagamaid. Teisisõnu siit tuleks üks loogiline vastus küsimusele, milleks oli kellelgi tarvis viimane poolteist aastat forsseerida maaloovutust Venemaale, mis järgmisel aastal võib ka vormistatud saada.

Vt Franz Solms-Laubach, Putin stationiert Raketenfür Atomsprengköpfe. Bild-online 14.12.2013;
http://www.bild.de/politik/ausland/nuklearwaffe/putin-stationiert-raketen-fuer-atomsprengkoepfe-nahe-polnischer-grenze-33848846.bild.html
vrd eestikeelse vahendusteavitusega 15.12.2013

BNS/ERR/AK kaudu
http://uudised.err.ee/index.php?06293150